Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
ROZUMIEM
Zatrzaśnięte kluczyki w samochodzie

Zatrzaśnięte kluczyki w samochodzie

Jedną z sytuacji, które mogą nad doprowadzić do białej gorączki są zatrzaśnięte kluczyki w samochodzie. Zdarza się to rzadko, ale niestety częściej niż byśmy chcieli. Zwykle wtedy kiedy zależy nam na czasie. Jesteśmy zdenerwowani i zapominamy wyciągnąć kluczyki zanim zamkniemy samochód.

Nowoczesne ułatwienie w postaci automatycznego blokowania drzwi w większości przypadków jest pomocne. Przede wszystkim oszczędza trochę naszego czasu i energii. Jednak jeżeli mamy zatrzaśnięte kluczyki w samochodzie, to oszczędzenie kilku sekund nam nie pomoże. Trzeba się skontaktować z firmą, która zajmuje się takimi rzeczami.

W Polsce, zwłaszcza w dużych miastach, nie ma problemu ze znalezieniem usługodawcy, który otworzy drzwi samochodu i pomoże wyciągnąć kluczyki. Usługa nie wymaga niszczenia zamka, ale nie należy do najtańszych. Dlatego warto się zastanowić zanim zostawimy zatrzaśnięte kluczyki w samochodzie.

Otwieranie drzwi od samochodu obejmuje różne techniki. Wszystko zależy od tego jaka jest marka auta i rodzaj zamka. W starszych samochodach mechanizm działał bardziej analogowo. Dziś wszystko jest kontrolowane przez wbudowany komputer. Elektromechaniczny zamek od drzwi nie będzie się chciał tak łatwo otworzyć. Dlatego też ceny wyciągania zatrzaśniętych kluczyków w samochodzie różnią się w zależności od tego z jakim autem mamy do czynienia. Ważne jest też czy zamek został uszkodzony czy tylko chodzi o zatrzaśnięte kluczyki w samochodzie.

Możesz zapłacić 100-150 zł za otwarcie prostych drzwi starego typu i nawet do 600 zł za drzwi w nowym samochodzie. Na szczęście ta ostatnia kwota pojawia się dużo rzadziej na cennikach firm ślusarskich. Przygotuj się na coś bliżej 150 zł. Dodatkowy wydatek, to wyrobienie nowego klucza, jeżeli będzie taka konieczność. W przypadku zatrzaśniętych kluczyków w samochodzie na szczęście to ostatnie nie jest potrzebne.

Funkcjonujemy w miastach: Rzgów, Ksawerów, Zgierz, Tuszyn, Łódź, Pabianice,