Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
ROZUMIEM

Otwieranie Mieszkań

Szybka pomoc ślusarza

+48 500 14 01 14

Szybki dojazd

Pogotowie 24h

Bezpieczeństwo

Profesjonalizm

Awaryjne otwieranie Mieszkań. 

Oferujemy natychmiastową pomoc w przypadku awarii zamka w Państwa mieszkaniu, jednocześnie zapewniając o szybkim dotarciu naszego wykwalifikowanego specjalisty na miejsce, oraz jego zdolności do natychmiastowego wykonania zadania.

Nasza kadra pracownicza korzysta ze specjalistycznych narzędzi, dzięki którym operacja otwarcia zamka przebiegnie szybko i nieinwazyjnie. Zachęcamy do wzywania naszych techników przez 24 godziny na dobę, oraz gwarantujemy ich niezawodność.

Profesjonalna naprawa zamków 24h na dobę

Nasi technicy specjalizują się we wszelkich wymaganych pracach ślusarskich. Lata doświadczenia  w branży sprawiają, że wszystkie awarie zamków rozwiązujemy błyskawicznie acz skutecznie. Oferujemy naszą pomoc całodobowo, każdego dnia tygodnia, oraz gwarantujemy szybkie dotarcie specjalisty w potrzebne miejsce, którego podróż mogą Państwo śledzić dzięki naszej funkcji interaktywnej mapy.

Inne usługi

Nasze usługi nie ograniczają się jedynie do awarii. Zapraszamy do wzywania naszych wyspecjalizowanych techników do pomocy przy wystąpieniu problemów z otwarciem drzwi mieszkania bądź domu. Gwarantujemy przy tym profesjonalną obsługę przy niskiej cenie. Zajmujemy się także obsługą zamków antywłamaniowych, wymianą zamków oraz naprawą i serwisowaniem drzwi. Jesteśmy w stanie zapewnić szybką pomoc na terenie miasta Łódź, a także poza nim.

Szybki dojazd w Łodzi

 Montaż zamków, wymiana zamków, awaryjnie otwieranie mieszkań, awaryjne otwieranie domów, złamany klucz, awaryjne otwieranie samochodów, zatrzaśnięte kluczyki w samochodzie, rozładowany akumulator Łódź, Zgierz, Pabianice, Ksawerów, Rzgów, Tuszyn

DZIELNICE

Śródmieście

Górna

Retkina

Poza Miastem

KONTAKT

+48 500 14 01 14

kontakt@naprawzamek.pl