Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
ROZUMIEM

Naprawa zamków

Szybka pomoc ślusarza

+48 500 14 01 14

Szybki dojazd

Pogotowie 24h

Bezpieczeństwo

Profesjonalizm

Naprawa zamków 

Zamki w drzwiach często wymagają korekt bądź też napraw, czy to w przypadku ich zacinania się, lub też zupełnej odmowy poprawnego działania. Nie mogąc pozwolić na narażanie Państwa na niebezpieczeństwo włamania czy też na zwykły dyskomfort, nasza firma oferuje wsparcie niezawodnych techników, którzy na miejsce dotrą szybko oraz rozwiążą problem. Pragniemy zadbać o profesjonalną naprawdę Państwa zamków, wraz z ich konserwacją i serwisowaniem.

Profesjonalna naprawa zamków 24h na dobę

Nasi technicy specjalizują się we wszelkich wymaganych pracach ślusarskich. Lata doświadczenia  w branży sprawiają, że wszystkie awarie zamków rozwiązujemy błyskawicznie acz skutecznie. Oferujemy naszą pomoc całodobowo, każdego dnia tygodnia, oraz gwarantujemy szybkie dotarcie specjalisty w potrzebne miejsce, którego podróż mogą Państwo śledzić dzięki naszej funkcji interaktywnej mapy.

Inne usługi

Nasze usługi nie ograniczają się jedynie do awarii. Zapraszamy do wzywania naszych wyspecjalizowanych techników do pomocy przy wystąpieniu problemów z otwarciem drzwi mieszkania bądź domu. Gwarantujemy przy tym profesjonalną obsługę przy niskiej cenie. Zajmujemy się także obsługą zamków antywłamaniowych, wymianą zamków oraz naprawą i serwisowaniem drzwi. Jesteśmy w stanie zapewnić szybką pomoc na terenie miasta Łódź, a także poza nim.

Szybki dojazd w Łodzi

 Montaż zamków, wymiana zamków, awaryjnie otwieranie mieszkań, awaryjne otwieranie domów, złamany klucz, awaryjne otwieranie samochodów, zatrzaśnięte kluczyki w samochodzie, rozładowany akumulator Łódź, Zgierz, Pabianice, Ksawerów, Rzgów, Tuszyn

DZIELNICE

Śródmieście

Górna

Retkina

Poza Miastem

KONTAKT

+48 500 14 01 14

kontakt@naprawzamek.pl
Kam-Tech Kamil Dziedziczak
Kamil Dziedziczak
Wdowin 28
97-403 Drużbice
NIP 7692169338