Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
ROZUMIEM

Nasze usługi

Napraw Zamek pragnie zaoferować Państwu szeroką gamę usług ślusarskich, których wysoka jakość jest gwarantowana za sprawą w pełni profesjonalnej oraz wyszkolonej kadry pracowniczej oraz użycia zaawansowanego, specjalistycznego sprzętu.

Wymiana zamków 

Nasza firma przeprowadza profesjonalną wymianę, a także montaż nowych zamków w drzwiach dowolnego rodzaju. W naszych działaniach korzystamy ze specjalistycznego sprzętu który zapewnia jakość wykonanej operacji, po wykonaniu której nasz technik starannie sprawdzi oraz przetestuje działanie nowego zamka

Awaryjne otwieranie samochodów 

Awaria zamka samochodu, bądź też zatrzaśnięcie kluczyków w środku, jest niedogodnością która w większości przypadków musi zostać naprawiona jak najszybciej w celu uniknięcia dalszych opóźnień, Nasza firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferując niezwłoczne wysłanie wyspecjalizowanego pracownika na miejsce zdarzenia.

Awaryjne otwieranie mieszkań

Oferujemy natychmiastową pomoc w przypadku awarii zamka w Państwa mieszkaniu, jednocześnie zapewniając o szybkim dotarciu naszego wykwalifikowanego specjalisty na miejsce, oraz jego zdolności do natychmiastowego wykonania zadania.

Montaż i wymiana zamków 

Nasza firma przeprowadza profesjonalną wymianę, a także montaż nowych zamków w drzwiach dowolnego rodzaju. W naszych działaniach korzystamy ze specjalistycznego sprzętu który zapewnia jakość wykonanej operacji, po wykonaniu której nasz technik starannie sprawdzi oraz przetestuje działanie nowego zamka.

Naprawa zamków wszystkich typów

Zamki w drzwiach często wymagają korekt bądź też napraw, czy to w przypadku ich zacinania się, lub też zupełnej odmowy poprawnego działania. Nie mogąc pozwolić na narażanie Państwa na niebezpieczeństwo włamania czy też na zwykły dyskomfort.

Dlaczego warto?

Profesjonalna obsługa przy niskiej cenie

Mapa dojazdów 

Szybki kontakt i wycena

Szeroki wybór usług ślusarskich 

Zakup zamków i innych produktów 

Wykfalifikowany specjalista

Profesjonalna obsługa przy niskiej cenie

Mapa ze średnim czasem dojazdów w Łodzi

Szybki kontakt i obsługa 24h na dobę

Szeroki wybór usług ślusarskich

Zakup zamków i innych produktów

Szybki dojazd w Łodzi

 Montaż zamków, wymiana zamków, awaryjnie otwieranie mieszkań, awaryjne otwieranie domów, złamany klucz, awaryjne otwieranie samochodów, zatrzaśnięte kluczyki w samochodzie, rozładowany akumulator Łódź, Zgierz, Pabianice, Ksawerów, Rzgów, Tuszyn

DZIELNICE

Śródmieście

Górna

Retkina

Poza Miastem

KONTAKT

+48 500 14 01 14

kontakt@naprawzamek.pl