Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
ROZUMIEM
Rozładowany akumulator

Rozładowany akumulator

Rozładowany akumulator to problem przede wszystkim pojawiający się po dłuższym postoju auta. Największym problemem jest całkowite rozładowanie. Wtedy nie tylko nie ruszymy, ale w ogóle nie dostaniemy się do samochodu. Problemy szybszego rozładowania akumulatora i problemów z otwarciem auta zwykle idą w parze. To elektronika w samochodzie generuje ukryte pobieranie prądu w czasie dłuższego postoju. Samochody, które mają więcej elektronicznych podzespołów prawie na pewno są otwierane przy pomocy pilota. Niestety w tym przypadku nowoczesność auta działa na naszą niekorzyść. Jeżeli do tej pory nie korzystaliśmy z awaryjnego grotu kluczyka, to może się okazać, że nie działa. Jednym słowem nie ma jak się dostać do samochodu.

W przypadku całkowicie rozładowanego akumulatora trzeba znaleźć jakiś sposób alternatywny na otwarcie auta. Najlepiej zgłosić taką sytuację do specjalistycznej firmy. Usługa awaryjnego otwierania samochodów obejmuje sytuacje, w których przyczyną jest rozładowany akumulator. Można ten problem rozwiązać przez podanie prądu z pominięciem otwierania maski. Taka procedura wymaga jednak specjalistycznej wiedzy. Innym rozwiązaniem, łatwym dla właściwego serwisu, będzie awaryjne otwarcie zamka. W każdym przypadku najlepiej poradzi sobie firma, która ma odpowiednie przeszkolenie i doświadczenie. Dlatego jeżeli rozładował ci się akumulator w samochodzie i nie możesz się dostać do środka, to nie zwlekaj. Nie trać czasu na samodzielne manipulowanie przy zamku. Po prostu zadzwoń po specjalistę.

Działamy w miastach: Tuszyn, Łódź, Pabianice, Rzgów, Ksawerów, Zgierz