Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
ROZUMIEM
Awaryjne otwieranie samochodów

Awaryjne otwieranie samochodów

Niema nic bardziej denerwującego niż samochód, którego nie możemy otworzyć. Usługa taka jak awaryjne otwieranie samochodów pozwala pozbyć się szybko tego problemu w profesjonalny sposób, w miarę możliwości bez uszkodzenia zamka i drzwi.

Tego typu problemy pojawiają się zwykle wtedy, kiedy szczególnie nam się spieszy. Na przykład mamy jechać do pracy, odebrać dziecko ze szkoły czy zdążyć na samolot. I właśnie wtedy np. mocujemy się z otwarciem samochodu, a tu nagle kluczyki przełamują się na pół. Co robić?

Istnieje wiele firm ślusarskich, które zajmują się awaryjnym otwieraniem samochodów. Trzeba tylko mieć jakiś dowód na to, że samochód należy do nas i możemy zamawiać usługę. Dla specjalisty posiadającego odpowiednie narzędzia i doświadczenie naprawienie zamka nie będzie tak dużym problemem. Oczywiście nie naprawi złamanych kluczyków, ale może zaproponować wyrobienie nowych.

Awaryjnego otwierania samochodów nie powinien dokonywać ktokolwiek. Firma, która się tym zajmuje powinna posiadać odpowiednią licencję. Dzięki temu właściciel auta ma pewność, że może liczyć na uczciwość usługodawcy.

Dobrą wiadomością dla wszystkich, którzy zgubili klucze jest to, że niektóre firmy mogą je dorobić nawet na miejscu. Dzięki temu nie ma potrzeby chodzenia do osobnego punktu po kluczyki. Trzeba tylko zaznaczyć podczas zgłoszenia problemu, że będziemy potrzebować nowych kluczyków.

Jeżeli zamek nie został uszkodzony już wcześniej, to firma powinna być w stanie otworzyć auto bez  jego uszkadzania. Awaryjne otwieranie samochodów to profesjonalna usługa, pozwalająca właścicielowi szybko dostać się do pojazdu i kontynuować zadania na dany dzień.

Jednym z często zadawanych pytań jest „ile kosztuje taka usługa?”. W każdym mieście i w zależności od firmy cennik może być trochę inny. Jednak ogólnie możemy się spodziewać wydatku na poziomie 150-600 zł. Dużo zależy od marki samochodu, rodzaju zamknięcia i oczywiście przyczyny awarii. Jeżeli nie jesteś pewien czy będzie cię na to stać najlepiej zapytać w rozmowie wstępnej o szacowaną cenę usługi.

Miastach: Tuszyn, Łódź, Rzgów, Ksawerów, Zgierz, Pabianice,