Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Jeżeli nie blokujesz plików cookies, to zgadzasz się na ich używanie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Polityka Prywatności      
ROZUMIEM
Awaryjne otwieranie domów

Awaryjne otwieranie domów

Awaryjne otwieranie domów, to usługa, którą ludzie wbrew pozorom zamawiają dość często. Zgubione klucze do mieszkania, zepsuty zamek lub inne okoliczności mogą uniemożliwić dostanie się do własnego domu. Jest to frustrujące zwłaszcza kiedy wracamy po wakacjach czy dniu ciężkiej pracy.

Jeżeli posiadasz jakikolwiek dokument poświadczający twój tytuł prawny do lokalu, to otwarcie go będzie bardzo proste. Wystarczy poprosić o pomoc odpowiednią firmę. Awaryjne otwieranie domów zwykle odbywa się bez niszczenia zamka, chyba, że został uszkodzony już wcześniej. Trzeba tylko poświadczyć, że firma nie jest zaangażowana do włamania czy wejścia na teren mieszkania bez zgody prawowitego właściciela.

Możliwe jest montowanie nowych zamków łączone z usługą awaryjnego otwierania domów. Dzięki temu właściciel będzie mieć pewność, że zamek nie zepsuje się i będzie dobrze zabezpieczał lokal. Jest to szczególnie przydatne, jeżeli i tak ktoś planował wymianę mechanizmu zabezpieczającego. Angażowanie ślusarza lub ekipy do wykonania pełnego zestawu usług oszczędzi ich czas i twoje pieniądze.

Istnieje wiele sposobów na awaryjne otwieranie domów. Dużo zależy od tego z jakimi zamkami mamy do czynienia. Jeżeli masz taką możliwość, to warto poinformować ślusarza w czasie rozmowy telefonicznej czy internetowej o marce i rodzaju mechanizmu. Zwłaszcza duża różnica jest między zamknięciami mechanicznymi i elektromechanicznymi. Oczywiście specjalista poradzi sobie z zamkiem niezależnie od tego czy wie jaki to mechanizm czy będzie musiał to sprawdzić dopiero na miejscu.

Działamy: Łódź, Pabianice, Rzgów, Ksawerów, Tuszyn, Zgierz,